دعوت به همکاری

با سلام و احترام خدمت دانش‌آموزان عزیز، بازدیدکنندگان محترم سایت دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف،

به چند طریق می­توان در برقراری عدالت آموزشی در کشور عزیزمان ایران با دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف همراه و هم قدم شد :

  1. فعالیت در تالار گفت و گو.

دانش‌آموزانی که از سطح علمی بالایی برخوردار هستند، در تالار سایت به دیگر دانش­آموزان کمک کنند، همچنین هر دانش‌آموز می­تواند هر هفته چند سؤال که ارزش کنکوری بالایی دارد را در تالار مطرح کند تا دانش‌آموزان در جواب دادن به آن به بحث و گفت و گو بپردازند و توان علمی خود را افزایش دهند.

ما نیز در این راه شما را کمک خواهیم کرد، بدین‌صورت که هر دو هفته یک­بار سؤالات سخت و مهم توسط معلم در کلاس حل خواهند شد و فیلم حل آن مسائل جهت دانلود بر روی سایت و همچنین دیسک­های آموزشی قرار می­گیرد.

بدین ترتیب محیطی ایجاد می­شود که دانش­آموزان می­توانند مشکلات درسی خود را در آنجا به‌رایگان حل کنند در این صورت تأثیر محدودیت­های مالی کم رنگ­ تر خواهد شد.

  1. زیرنویس کردن فیلم­ها.

هر شخصی که توان زیرنویس کردن فیلم­های دبیرستان را دارد، خواهشمندیم به زیرنویس کردن فیلم­ها بپردازد، تا بتوانیم این مجموعه را به افرادی که دارای محدودیت­های شنوایی هستند نیز هدیه کنیم.

جهت گسترش این کار خیرخواهانه ما اسامی کسانی که فیلم‌ها را زیرنویس کرده‌اند را در سایت دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف قرار خواهیم داد.

  1. اطلاع‌رسانی.

بسیاری از دانش­آموزان در سراسر ایران هستند که از وجود چنین خدماتی بی‌اطلاع هستند و درعین‌حال به شدت به آن نیاز دارند.

بنابراین از شما هم وطنتان گرامی درخواست داریم که دوستان و آشنایان خود  را از وجود چنین محصولی باخبرسازید. تا به امید خدا خبر وجود چنین محصولی زودتر به دانش آموزان عزیز ایرانی برسد.

  1. توزیع دیسک­های آموزشی.

دوستان عزیزی که توانایی مالی دارند، می­توانند دیسک­های آموزشی دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف را هر هفته به دلخواه در نقاط محروم کشور پخش کنند.

در صورت تمایل شما،  برای اینکه این کار خیر ترویج پیدا کند، در سایت دبیرستان افراد و شرکت هایی که به فکر مردم این مرزوبوم هستند و در برقراری عدالت آموزشی با دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف همراه شدند را ذکر و نوع کمک آنها را قید خواهیم کرد.

به طور مثال: شرکت .... هر هفته 1000 تا دیسک آموزشی دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف را در منطقه­ی  ....  به‌رایگان توزیع می­کند.

کسانی که توان پخش ندارند ولی مایل هستند به دانش­آموزانی که در نقاط محروم زندگی می­کنند کمک کنند،

20 مدرسه­ی دلخواه در هر نقطه کشور را برای ما مشخص کنند ( اگر خواستند، ما نیز می­توانیم به آنها مدرسه پیشنهاد دهیم ) ما در انتهای هر هفته 50 تا فیلم آن هفته را به دبیرستان­های مشخص‌شده ارسال می­کنیم، خود عزیزان نیز می­توانند از مدارس مشخص‌شده سؤال کنند که آیا این کار به خوبی انجام شده است ؟.

5.رفع عیب­های سیستم

اگر مشکلاتی وجود دارد، خواهشمندیم  سریع به ما اطلاع دهید، به طور مثال یکی از دوستان پیام داد که لینک بعضی فیلم­ها مشکل دارد و ما سریع آن را درست کردیم. ( مشکل این بود که .mkv آخر بعضی لینک ها اضافه نشده بود )

طرح­ها و نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

به امید روزی که آموزش رایگان و باکیفیت در سطح کشور داشته باشیم.

    1392/7/10 00:00:00